ma gandeam sa fac doar meniul in flash, iar restu in html...asa cred ca ar putea fi optimizat la fel de bine ca si celalalte site-uri cu pr mare
+
inceteaza sa zici ca l-am modificat!!!!! ii gandit si facut de mine de la 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ce ii asa greu de inteles?! chiar nu inteleg de ce ai impresia ca nu-i facut de mine de la 0


Răspunde cu citat


. 

