Iti spun eu parerea mea.
Ai un site dezordonat, cu multe servicii ce nu isi au rostul pe acolo. Nu te-ai mai chinuit sa chimbi mai nimica din ce oferea scriptul de baza.
Am stat 2 min pe el si nu am inteles nimica. Prea multa miscare fara nici o logica. Incearca sa vezi ce cauta vizitatorii pe site si le oferi numai aia. Cu timpul poti sa le oferi si alte servicii, dar incearca sa fie cat mai simplu.
Din cate vad scopul site-ului tau e sa trimiti userii prin linkuri afiliate catre ceilalti. Mai ai de lucru pana iese ceva de acolo.



Răspunde cu citat