@Rapsodia - faci un site de genul asta in momentul in care stii clar cu ce se mananca si cand esti nemultumit de ce exista pe piata. Adica atunci cand stii clar ca ai loc.

Sa-ti explic.
Sunt 3-4-5 site-uri mari, vechi, fiecare cu utilizatori fideli si fiecare cu punctul sau forte. Banuiesc ca nu le stii.
In ultimii 2 ani au aparut (fara exagerare) cateva zeci de astfel de site-uri. Majoritatea au plecat asa cum au venit.

Acum eu nu stiu unde ai vazut tu ca ai putea sa te bagi, care e mini-nisa lipsa. Sa dai sfaturi despre acte in UK fara sa stii clar despre ce este vorba mi se pare putin deplasat, iar de rescris articole si tutoriale mi se pare la fel, inutil, in conditiile in care nu cred ca ai studiat puterea concurentei referitoare la linkuri. Adica ma indoiesc ca in stilul asta de scris "ca sa fie 30 de artiole" vei reusi sa iei links de pe site-ul ambasadei, institutelor culturale, ong-uri etc.

Asa, ca o chestie amuzanta legata oarecum de subiect:



Versus... statisticile lui reale, vizibile pe site dealtfel: