Scuzati offtopic-ul dar se pare ca sunt niste persoane extrem de fustrate, care nu stiu sa aprecieze nimic. Nu este nici o problema un negativ, sau alte chestii ( sunt niste simple buline) tot ce imi da de inteles ca multi useri chiar nu au ce face si nu au inteles scopul acestui forum.





Răspunde cu citat

