mar o rugaminte am. ca sa pot sa-i bat mai bine.. tabla de sah nu se poate face mai mare? mi se pare prea mica.
mar o rugaminte am. ca sa pot sa-i bat mai bine.. tabla de sah nu se poate face mai mare? mi se pare prea mica.
Toate drumurile duc la Targoviste
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)