Nu stiu sa existe ceva asemanator pentru continut. Tocmai de aceea mi se pare ca ai dat peste ceva aici.
E o idee foarte tare! Dupa ce ani la randul au existat diverse dezbateri despre cum ar putea oamenii "sa plateasca" pentru continutul de calitate ce le este oferit gratis.
Mi se pare o situatie win-win si asa s-ar vedea cat de utile sunt anumite editoriale, reviewuri ... Nu stiu cati dintre mari publisheri ar implementa asa ceva.
Oricum, uite o idee care merita explorata pentru o mini-aplicatie, fie si doar la nivel national.



Răspunde cu citat