Mai claudiudesign, cum sa nu faci tu site-uri cu 50 de lei sau cat vrei pe ele, cand le iei de pt TM? Vezi ca o parte au picat, mi-a dat eroare la unul (http://osc2.template-help.com:8081/w...s_14211/?cat=9)
Mai claudiudesign, cum sa nu faci tu site-uri cu 50 de lei sau cat vrei pe ele, cand le iei de pt TM? Vezi ca o parte au picat, mi-a dat eroare la unul (http://osc2.template-help.com:8081/w...s_14211/?cat=9)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)