Salve colegi.

ofer 5 pachete de cate 5 de advertoriale pe un site cu profil feminin pe care il pastoresc. (probabil multi stiu despre ce site este vorba, iar pentru cei care nu stiu, voi oferi adresa lui in privat)

Caracteristicile pachetului oferit:

- Articolele vor fi furnizate de voi, minim 500 de cuvinte, maxim 1 link catre money site + 1-2 linkuri catre resurse related nisei (optional) + 1-2 linkuri interne (daca e cazul si am ceva material related deja publicat)
- Articolele vor fi de interes general, fara tenta de reclama, cat mai obiective posibil.
- Articolele pot fi consumate oricand, pe parcursul unui an
- Pentru a fi usor de urmarit/ contorizat, articolele vor fi assignate unui user cu numele vostru (sau ma rog, putem cadea de acord asupra numelui userului). Nu ofer conturi de autor pentru ca vreau sa pot urmari si verifica respectarea politicii editoriale, formatarea, etc.

- Ma voi asigura ca vor exista minim 1-2 articole fara link intre doua articole cu link publicate.

Pretul pachetului este fix 75 Eur, ceea ce s-ar traduce printr-un cost per articol de 15 eur. Plata se realizeaza in avans prin paypal / transfer bancar

Cateva detalii despre site:

- ~1500 de articole publicate
- peste 200 de root domains
- vechime > 5 ani

Pentru mai multe detalii/ nelamuriri, ne auzim prin PM