Kestor, a mai fost dezbatuta aceasta problema... AICI sau AICI. Multi recomanda inscrierea manuala insa se practica si inscrierea semi-automata. 3-4 directoare pe saptamana este mult prea putin, poate ai vrut sa zic 3-4 pe zi...
Ultima modificare făcută de Nica Cristian; 4th June 2013 la 17:26.