Postat în original de alias74 Ma intereseaza si pe mine vreo 500, un pret te rog, ai posibilitatea sa ai aduci din romania... etc? Merci Ți-am lăsat PM, fanii sunt toți români, însă este posibil ca 3-4 să trăiască în afară, dar tot români sunt.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum