Am nevoie de cineva care stie engleza PERFECT. Nu engleza invatata in scoli, pentru ca are un numar oarecum limitat de cuvinte si e destul de basic si... chiar daca articolele ar fi scrise corect, par destul de seci. Caut o persoana care are ceva din umorul englezesc nativ, foarte creativa, care poate scrie liste, articole funny, cu ceva sarcasm, despre orice, de la relatii, femei, barbati, pana la.. orice le trece prin cap.

Articolele o sa fie pentru un site foarte popular pentru barbati, si trebuie sa fie scrise perfect. Nu vreau sa pierd ore intregi rescriindu-le si corectandu-le si sa mai si platesc pentru asta.

Un exemplu de subiecte ce-mi trec prin cap pe moment: 10 weird things to do when you're drunk at 4am, 5 crazy festivals you need to visit this year, awkward things to say on the first date, what would I do if I were in Zombieland (the movie), 10 types of people you'll meet on a stadium.

Pretul per articol va fi intre 5-10-20$, depinde de cat de mult imi place. Daca nu e corect scris si nu imi place, evident ca n-o sa-l iau. Pentru cei interesati, puteti sa-mi trimiteti un PM cu un fragment scurt pe una din temele pe care le-am zis mai sus, 100-200 cuvinte.