[QUOTE=Seinfeld;143693]Tot vad pe forum:
vand domeniu...nu e al meu, e pentru un prieten

In categoria asta intru si eu, intamplarea face, ca persoana respectiva sa nu aibe nici timp, si nici sa nu se priceapa foarte tare la detalii. M-a rugat sa-i gasesc cumparatori.
Am gresit?

--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

Citat Postat în original de Krumel Vezi Post

Mi se pare mai simplu sa evitati voi oamenii care posteaza astfel de anunturi si in care nu aveti incredere. Nu vi se pare omul care a postat un anunt ca fiind de incredere, nu va bagati.

Oricum, odata cu sectiunea noua (care nu prea mai apare) lucrurile ar trebui sa se lamureasca.
De acord cu Krumel, daca posteza un user vechi, are mai multa credibilitate decat un user nou. Bine, la mine nu e cazu

--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

Citat Postat în original de 1nesco Vezi Post
De acord cu Krumel si nu neaparat la anunturi.
De ex o firma cu care lucrez vrea sa aiba o situatie cu preturile pentru scrierea unui articol, detalii despre un serviciu...
Asta ar insemna sa-si faca un cont, o descriere cat de mica si sa posteze un singur anunt. Apoi gata, se transforma intr-un user pe veci inactiv.
Trecem peste faptul ca firma nu stie sa isi faca un cont pe forum
Corect!

--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

Citat Postat în original de Cristian Mezei Vezi Post

Insa, din pacate, proiectul de marketplace, ca de obicei, in ultimii 3 ani, este amanat, pentru ca nu mi-a fost terminat de fostul developer angajat pe situatie.
As putea sa incerc eu sa ajut, daca imi dai mai multe detalii, cine stie, poate ne pricepem