`mneatza sau seara buna tututor....
mi s-a cerut intro...sau cred ca asa se practica...so ...
nu am sa apuc sa-mi arunc aici cv-ul...
De ce aici ?
am intrat pe forum din curiozitate ...ptr schimb de experienta ..si sa mai vb romaneste ...![]()
De ce webdesign?
Pai ar fi multe de spus ...era un banc "Care este asemanarea dintre un calculator si un barbat? R: Amandoi sunt greu de cap, au memorie insuficienta si mereu apare ceva mai bun!"(no offense guys)...no d`aia am ales si eu sa ma "joc" la PC
In rest ... "Life on the planet is born of woman"...
PS: imi place sa sicanesc barbatii ca femeile sunt superioare![]()




Răspunde cu citat