Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Salutare voua!

psc
    psc este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    13th February 2018
    Locaţie
    Pitesti
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Smile Salutare voua!

Salutari voua, membrilor Seopedia!

Sunt Daniel si m-am alaturat acestei comunitati pentru a invata mai multe lucruri despre SEO, SEM, cat si pentru a cauta solutii acolo unde experienta mea esueaza.
    Administrez doua site-uri dedicate persoanelor cu nevoi speciale si nu numai, iar uneori am nevoie de ajutor, pentru ca nimeni nu se naste invatat... totdeauna existand loc de mai bine.
    Sper ca voi intalni persoane sociabile care sa ma sustina in aceasta initiativa...

Cu drag!
    Ultima modificare făcută de psc; 13th February 2018 la 20:34.

AntonioTony este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    52
    Data înscrierii
    9th February 2011
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    37
    Posturi
    1.018
    Putere Rep
    52

Implicit

Salut si bine ai venit!

Mult succes!
    Fac teste cu acest curs valutar euro si dolar. Ma gasiti pe www.SeoPower.ro.

BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    33
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

Implicit

Bun venit !

hl2u este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    15th November 2006
    Vârstă
    45
    Posturi
    432
    Putere Rep
    25

Implicit

Bine ai sosit !

Poti detalia putin legat de cele 2 site-uri(de fapt, cred ca unul il ai in profil)? Cum ai ajuns la respectiva nisa, ce nevoi "internetice" au persoanele cu... nevoi speciale si asa mai departe?

Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    31
    Posturi
    3.070
    Putere Rep
    36

Implicit

Bine ai venit, Daniel.

teocatalin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    7
    Data înscrierii
    27th January 2016
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    29
    Posturi
    106
    Putere Rep
    7

Implicit

Bun venit, Daniel!

psc
    psc este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    13th February 2018
    Locaţie
    Pitesti
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Smile

Citat Postat în original de hl2u Vezi Post
    Bine ai sosit !

Poti detalia putin legat de cele 2 site-uri(de fapt, cred ca unul il ai in profil)? Cum ai ajuns la respectiva nisa, ce nevoi "internetice" au persoanele cu... nevoi speciale si asa mai departe?
    Este simplu, din punctul meu de vedere... nevoia.
    Un accident stupid petrecut cu multi ani in urma m-a imobilizat si mi-a ingradit miscarea spunand "stop" iesirii in societate, pentru ca refuzam sa fiu compatimit din cauza independentei pierdute. Este trist cand suferinta iti "fura" ani din viata, dar asta e... fiecare cu destinul sau.
    Dupa o perioada de recuperare, acomodare si acceptare, am inceput sa caut informatii pe net despre noile terapii in leziunile medulare si astfel, am devenit un promotor pe site-uri proprii al medicinei regenerative bazata pe implantul cu celule stem... a fost un bloom mediatic prin anii 2006-2009 cand tot mai multe persoane cu afectiuni ale maduvei spinarii sau fracturi ale coloanei vertebrale au apelat la aceste interventii in strainatate in speranta ca exista O Noua Sansa O Noua Viata, chiar daca stiau ca toate sunt doar in stadiu experimental, nimic omologat ca si tratament "ca vindeca", ci doar amelioreaza si trateaza partial anumite functii motoare, senzitive si vegetative ale sistemului locomotor si nervos.
    Nu stiu cati dintre voi banuiti sau intelegeti ce inseamna pentru o persoana care se confrunta involuntar cu un traumatism vertebro-medular (TVM), nevoia de informatie si socializare intr-o comunitate dedicata...
    In fine... asa ca dupa ce am fost unul dintre cei care au apelat la o asemenea interventie in strainatate, am decis si am deschis o comunitate online prin intermediul site-ului din profil, unica la acea vreme in tara, in care membrii isi dezvaluiau din propria experinta si poveste de viata informatii si altora avizi de curiozitate, care nu aveau posibilitati materiale sa urmeze acest tratament... cat si noilor veniti cu TVM si nu numai, in general celor cu mobilitate locomotorie redusa.

In anul 2012, din cauza ca se stransese multa informatie despre diverse afectiuni, am deschis un domeniu nou focusat pe documentatie doar despre leziunile maduvei spinarii, complet structurat pe categorii din punctul meu de vedere. Nu am urmat cursuri de IT undeva, mi-am dobandit cunostinte doar din mediul online cat din sfatul unor prieteni virtuali cu care am colaborat de-a lungul timpului.
    Referitor la acest aspect, caut sprijin din partea Comunitatii SeoPedia, in "Cereri Servicii" > "Caut dezvoltator/programator site"

Va multumesc tuturor pentru primire si daca o sa raspund uneori cu intarziere, nu o fac cu vointa ci din cauze ce nu tin neaparat de mine... sper sa intelegeti

Sanatate!

hl2u este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    15th November 2006
    Vârstă
    45
    Posturi
    432
    Putere Rep
    25

Implicit

Multumesc pt. raspunsul detaliat, sper ca n-am fost prea... "bagaret" cand am pus intrebarea.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 14th April 2012, 14:17
  2. Salutare
    De Realtuning în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 30th December 2011, 22:56
  3. Salutare
    De Maldinii în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 21st December 2011, 20:20
  4. Salutare