Rezultate 1 la 10 din 81

Subiect: Buna!

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui haos
    haos este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    63
    Data înscrierii
    19th February 2008
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    2.239
    Putere Rep
    63

    Implicit

    Ce vrei tu de fapt n-are legatura cu siteurile. Tu vrei de fapt o baza de date. Asta poti s-o faci si in Excel sau MySQL. Daca vrei ceva colaborativ, adica sa poata lucra mai multi pe acelasi document poti sa folosesti Google Docs.

    Tu vrei sa introduci de fapt informatie bruta. Colegii de aici se ocupa cu informatie prelucrata si adaptata pentru cititor, cum e siteul acela de l-ai dat exemplu. Asa ca, nu cred ca e cineva pasionat pe aici de data entry pe gratis.

    Daca si acum ma contrazici atunci verdictul meu final este ca nici tu nu stii ce vrei.
    Citeste primul meu curs SEO - principii de baza. Vezi oferta mea de advertoriale PR5.

  2. #2
    Avatarul lui sarrah
    sarrah este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    14th January 2014
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de haos Vezi Post
    Ce vrei tu de fapt n-are legatura cu siteurile. Tu vrei de fapt o baza de date. Asta poti s-o faci si in Excel sau MySQL. Daca vrei ceva colaborativ, adica sa poata lucra mai multi pe acelasi document poti sa folosesti Google Docs.

    Tu vrei sa introduci de fapt informatie bruta. Colegii de aici se ocupa cu informatie prelucrata si adaptata pentru cititor, cum e siteul acela de l-ai dat exemplu. Asa ca, nu cred ca e cineva pasionat pe aici de data entry pe gratis.

    Daca si acum ma contrazici atunci verdictul meu final este ca nici tu nu stii ce vrei.
    In conditiile in care in Excel sau MySQL poti introduce harti meteo sau imagini din satelit si comentarii pe marginea acestora, ori prognoze abundent argumentate de harti, atunci e ok.
    Ce vreau eu e doar sa fac un forum, atata tot.
    Doar ca acel forum sa fie propriu, upgradabil.
    Ce scriu in el poate conteaza mai putin pana la urma.

  3. #3
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66

    Implicit

    Citat Postat în original de sarrah Vezi Post
    ...
    Ce vreau eu e doar sa fac un forum, atata tot.
    Doar ca acel forum sa fie propriu, upgradabil.
    Ce scriu in el poate conteaza mai putin pana la urma.
    Clară
    Ai gresit forumul. Aici ne ocupam de imbunatatirea site-urilor, inclusiv forumuri, ca sa devina avioane.
    Toate platformele de forum au zeci de pagini de help, explicatii amanuntite, unele si preturi pe masura. Care dintre ele nu e "propriu" sau "upgradabil"? Ce ai incercat din linkul unde scrie despre platforma acestui forum?
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Buna ziua! Salutare(i)! Buna membrelor! Va salut in PM!
    De Tom în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 49
    Ultimul Post: 9th April 2013, 15:07
  2. Buna!
    De SilviaM în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 28th October 2010, 11:36
  3. Buna seara Romania, buna seara Budapesta!
    De machete în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 7th October 2010, 15:30
  4. Buna seara prieteni, buna seara Seopedia
    De aucr în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 15th May 2009, 20:21
  5. Buna
    De Blue în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 10th February 2009, 09:19

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •