Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Ovi Olaru

oviolaru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    30th April 2013
    Locaţie
    Tg.Jiu
    Vârstă
    27
    Posturi
    22
    Putere Rep
    0

Implicit Ovi Olaru

Vă salut,
    mă numesc Ovi Olaru. Sunt blogger din 2011. Primul meu blog l-am facut pe blogspot, dupa care am luat domeniu si hosting de la o firma din Romania. Am dat nastere blogului personal - oviolaru.ro , pe care scriu cu mult trag tot ce-mi trece prin minte. M-am ocupat si de hitmusic.ro ceva timp, dupa care l-am vandut celor de la Music Channel. Am continuat cu un site de muzica populara, proiect la care am renuntat. Am facut radiogorj.ro , post de radio online de care nu prea mai am timp. A urmat peblog.info , stirileonline.net , ziaruldegorj.ro , marketup.net si xtenso.ro , viitoarea mea firma de web design, gazduire web, seo si publicitate online. Site-ul peblog.info l-am vandut celor de la ProDigitalMedia, iar stirileonline.net l-am vandut celor de la SEOMonitor. In ultima vreme principala mea ocupatie a fost blogul personal. Urmeaza sa ma ocup si de alte servicii. De-a lungul activitatilor mele in online am mai si gresit. Imi cer scuze persoanelor ce am reusit sa le supar in cei 3 ani de activitate online. De un an traiesc din blog. Sunt pasionat de programare web si jurnalism.Vreau sa lucrez in online!

lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    95
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    45
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    95

Implicit

Salut
    Am vazut ca esti acuzat pe alte forumuri de tepe, sper ca nu asta este scopul tau pe seopedia
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

iuddavali este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    24
    Data înscrierii
    4th May 2011
    Vârstă
    42
    Posturi
    406
    Putere Rep
    24

Implicit

Citat Postat în original de oviolaru Vezi Post
    Imi cer scuze persoanelor ce am reusit sa le supar in cei 3 ani de activitate online.
    - Interesant! Si s-a terminat perioada?

Acest forum are nevoie de oameni seriosi. Are oameni seriosi si are nevoie de aceeasi calitate. Daca consideri ca te poti mentine la nivel inalt, bun venit.
    "Modul in care gandesti atunci cand pierzi, determina cat mai ai de asteptat pana vei castiga" David Schwartz

Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    58
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    50
    Posturi
    3.944
    Putere Rep
    58

Implicit

Data înscrierii: 30th April 2013?
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

revenco_andrei este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    21st July 2006
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    353
    Putere Rep
    29

Implicit

Din pacate oviolaru (Ovidiu Olaru) intra in categoria tepari. Am facut doua deal-uri cu el, primul dus la bun sfarsit (cu greu, prin mari insistente), iar in cazul celui de-al 2-lea deal Ovi nu a miscat nimic. Acest gen de oameni fac mult rau comunitatii, dar mi-am invatat lectia si pe viitor am sa fiu mai prudent.

Solicit inchiderea contului acestui pusti neserios. In cazul in care este nevoie pot prezenta drept dovada discutiile via "Private messages", logurile din Skype si nu in ultimul rand ordinele de plata catre Ovidiu Olaru. Imi pare sincer rau ca s-a ajuns aici, dar cum spuneam si mai sus, acest gen de oameni trebuie scosi cumva in afara seopedia.

Si Ovidiu, scuzele scrise mai sus nu pot sterge cu buretele activitatea ta. Munca inseamna valoare, banii au voloare, dar pentru persoanele carora le-ai dat teapa, scuzele tale sunt 0.
    Ultima modificare făcută de Nichita; 7th June 2017 la 21:45.
    Probleme cu Adwords? Te putem ajuta in depistarea fraudei PPC: Xiona

Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    34
    Posturi
    3.107
    Putere Rep
    41

Implicit

Invidiosilor. Am bani si-mi merge bine.
    Imagini atașate Imagini atașate

Nichita este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    87
    Data înscrierii
    19th February 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    3.407
    Putere Rep
    87

Implicit

@oviolaru, ban permanent! Te rugam sa nu revii cu alt user. Teparii nu sunt bineveniti!

Topic inchis!
    Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •