salut Dorina!
salutari din Timisoara.
salut Dorina!
salutari din Timisoara.
Strazi si obiective din orasul Timisoara localizate pe Harta Timisoara.
Tocmai ma pregateam sa-l capacesc pe bogdi ca invie thread-uri moarte de mult, cand colo, dupa 2 ani, revine dorina cu al doilea post.
Parerea mea ca daca dupa doi ani primul lucru e sa spui ca ti-e dor de tara, atunci, oriunde ai fi, ceva e in neregula. Poate o vizita in rromania, sa revezi frumusetile ei (gunoaie, hotie, coruptie, batjocura, etc.) te va lamuri ca ti-e bine acolo unde esti.
Eu unul sunt cu un picior in avion si astept doar un semn de la AdSense (de genul "f..k romanian publishers") ca sa-mi fac bagajele.
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)