Buna seara!Vad ca v-ati distrat pe seama mea!
Eu sunt Cuia.
Scriu articole.
Garantez text unic si fara greseli gramaticale. Mi-ar placea sa scriu pe nisele: mamici, nasteri, alăptat si pantofi.
Daca sunteti interesati,va rog sa-mi scrieti pe PM.
Buna seara!Vad ca v-ati distrat pe seama mea!
Eu sunt Cuia.
Scriu articole.
Garantez text unic si fara greseli gramaticale. Mi-ar placea sa scriu pe nisele: mamici, nasteri, alăptat si pantofi.
Daca sunteti interesati,va rog sa-mi scrieti pe PM.
Ultima modificare făcută de Nichita; 7th July 2011 la 23:36.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)