folosesti ns-uri proprii, ale unei companii de hosting sau cele default de la godaddy?
folosesti ns-uri proprii, ale unei companii de hosting sau cele default de la godaddy?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)