Salutare,

Am si eu o mica intrebare, si doresc sa va cer si un sfat.

Un client, cu un magazin online de electronice / electrocasnice, ar dorii sa puna / implementeze ca forma de plata si paypal.

Am citit diverse discutii cu pro si contra platii prin paypal la magazinele online.

Puteti sa imi dati si mie niste sugestii, pareri.

De exemplu: daca ai vrea un telefon mobil, ai platii prin paypal?

Multumesc