Am si eu nevoie de MB 50$ (USD), ofer PayPal.
Am zis sa folosesc threadul prietenului delpi.
Multumesc,
Am si eu nevoie de MB 50$ (USD), ofer PayPal.
Am zis sa folosesc threadul prietenului delpi.
Multumesc,
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)