Este totul ok, rezolvam si cu comunicatul tau.
Nicio problema de comunicare, nu ma intelege gresit. Am postat o oferta gratuita si modalitatea de publicare este exprimata anterior. Consider ca, din respect pentru initiator si pentru timpul lui, dat fiind faptul ca este ceva gratuit, s-ar fi putut depune un minim de efort pentru trimiterea comunicatului pe cont propriu, asa cum au facut-o si ceilalti colegi.
Lista s-a completat, se poate inchide. Multumesc!






si eu care incercam sa ma conving ca problema de comunicare e doar un simptom izolat... In regula, renunt, poti sterge contul meu.
Răspunde cu citat