Salutare,
Detin o licenta xzeroscripts.com, script de anunturi care nu il mai folosesc pentru ca am optat pentru solutii custom.
Asadar cedez licenta unui membru, cu minim 3 buline verzi.
Numai bine.
Salutare,
Detin o licenta xzeroscripts.com, script de anunturi care nu il mai folosesc pentru ca am optat pentru solutii custom.
Asadar cedez licenta unui membru, cu minim 3 buline verzi.
Numai bine.
.
Eu, multumesc.
Sa dat lui hl2u, doar 2 buline, insa user cu vechime.
Se poate inchide.
.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)