Uitati aici - http://ads.statistics.ro , se spune ca e 100% gratuit si este destinat vanzatorilor de reclame .
ce parere aveti ? Se poate face reclama la un site in mod gratuit ?
Uitati aici - http://ads.statistics.ro , se spune ca e 100% gratuit si este destinat vanzatorilor de reclame .
ce parere aveti ? Se poate face reclama la un site in mod gratuit ?
Statistics contorizeaza in mod gratuit traficul site-urilor.Asta e una.
Pe langa acest serviciu de contorizare/monitorizare a traficului sitului, au dezvoltat un alt "serviciu" (soft), unde ei sunt intermediari cum ar veni, ofera un soft de adserver, fiind la mijloc intre vanzatorii de spatii publicitare si cumparatorii acestora.
Eu as pune altfel intrebarea : cum de ofera gratuit acest serviciu? ( ok stiu, mai exista astfel de softuri gratuite, gen phpads)
Daca-i gratis, cu placere. Sa vedem insa si daca exista o parte ascunsa
edit: mda, intai sa ma lamuresc daca vor sa-mi fac reclama sau sa pun gratis spatiu de reclama la dispozitia lor![]()
Ultima modificare făcută de Ioan Margineanu; 29th June 2007 la 00:15.
Da, asta e confuzia.
Gratuita cica ar fi foloirea softului lor, nu afisarile de reclamapentru cumparatorul de publicitate
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)