Ar trebui sa multumesti bai goree ca ti-am scris ceva frumos, apoi goree vezi ca opinia ta a ost o jignire!
Cauta in dex toate semnificatiile pentru no lifer, daca spui ca este opinie!
Ar trebui sa multumesti bai goree ca ti-am scris ceva frumos, apoi goree vezi ca opinia ta a ost o jignire!
Cauta in dex toate semnificatiile pentru no lifer, daca spui ca este opinie!
dar nu m-am adresat tie...pt ca nici nu te cunosc
eu vorbeam la modul general...te rog sa recitesti
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)