
Postat în original de
Dragos Nicu
No offence, dar cu astfel de vizitatori monetizarea nu poate sa fie buna.. calitatea lor e prea scazuta pentru a fi platita bine. (poate i s-o parut ca are monetizare buna, depinde la ce nivel se claseaza cu ea)
E vorba de o calitate a vizitatorilor foarte asemanatoare. Pe siteurile miniclip, si in special de divertisment media varstei utilizatorilor era pe la 13-14 ani, iar iq-ul destul de mic, perfect cat sa plateasca pentru conturi premium. Restul e cancan.
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.