Ai report. Nu se mai poate, esti deja nesimtit. E a 3-a oara cand iti dau report si vad ca tot esti aici. Din 4 posturi, 2 sunt despre compania ta de publicitate, usernameul e legat de firma ta(Ceea ce e impotriva regulamentului seopedia), ai avut 2 topicuri sterse pentru spam. Nu inteleg de ce nu esti banat?





Răspunde cu citat