
Postat în original de
casperel
@Ing3ras: ii poti zice doar structura bazei de date.. si daca e destept isi genereaza automat (pe localhost) 'nspe mii de inregistrari de genul "lorem ipsum", apoi poate construi aplicatia fara probleme. Iar acum sa-ti raspund de ce mi se pare stupid, din punctul meu de vedere: e ca si cum ai pune un sofer sa conduca alta masina, un fotbalist sa joace cu incaltarile altuia, un jocheu sa calareasca alt cal, etc etc si lista poate continua la infinit. Eu nu pot sa lucrez relaxat decat la mine pe PC, cu tool-urile mele, cu organizarea mea (stiu unde sa caut tot ce am nevoie).