offtopic: Postat în original de Ing3ras P.S. : Programatorul va lucra de la mine de pe PC prin TeamViewer ! am auzit multe deja... sanse mari la best off citatul de mai sus!
Am un blog de afiliere blog Comparix dar si site Comparix.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum