Daca toti clientii mei de pe freelancing erau ca @RoManiac nu ma angajam in veci. Dar cand vezi ca vin cu chestii de genul "vreau sa mearga asa in mare" si cand e vorba de detalii o dau la intors ca nu s-a facut bine ...
Daca toti clientii mei de pe freelancing erau ca @RoManiac nu ma angajam in veci. Dar cand vezi ca vin cu chestii de genul "vreau sa mearga asa in mare" si cand e vorba de detalii o dau la intors ca nu s-a facut bine ...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)