Ei, hai sa nu o luam chiar asa "rasist". Asta e situl omului, asta vinde. Ironia lu' doro (sau ar trebui sa zic "a doroteei" ?) e interesanta, restul sunt "vanare de vant"...
Ei, hai sa nu o luam chiar asa "rasist". Asta e situl omului, asta vinde. Ironia lu' doro (sau ar trebui sa zic "a doroteei" ?) e interesanta, restul sunt "vanare de vant"...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)