Sincer, si mie mi se pare super jenant sa ceri advertoriale pe sume de genul, dar atat timp cat exista oameni si pentru piata asta, sa fie sanatosi. Nu am sa inteleg niciodata comentariile de mai sus. Nu va convine, ignorati si mergeti mai departe. Pe bune, ce-i atat de complicat? V-o spune omul care vinde advertoriale cu 50 de lei.