Scuzati-ma. Dar mie mi-ar fi rusine sa cer sa cumpar advertoriale la pretul asta! Si mai ales, sa nu le scriu eu... Alta e problema cand vad ca unii vand la pretul asta. Atunci e normal sa ma intereseze. Trec peste rusine, si zilele astea voi face si eu un anunt
@lovelife, cum arata pentru tine un blog pe care un advertorial merita 1€. Imi poti da cateva exemple?
Am mai vazut ieri un anunt. Baiatul oferea 1€ pe un advertorial.. ne indreptam spre o directie gresita. Painea se scumpeste, advertorialele ieftinesc.






Răspunde cu citat

. Chiar am ajuns sa ii plangem pe cei care vand? 