a fost pana la urma un meeting sau ceva? eu aveam examen atunci si n-am putut sa ajung dar mi-ar place sa ne intalnim la o poveste odata. Pe Tudi tot il prind eu sa-l trag de limba, poate-mi scoate si el niste chestii cu patentul pe care nu prea le shareuiesc.