Inca e down. Maine se face o saptamana. Nici un raspuns la tichet. Eu am mutat continutul de pe vps, dar sunt curios ce problema au de dureaza atat.
Inca e down. Maine se face o saptamana. Nici un raspuns la tichet. Eu am mutat continutul de pe vps, dar sunt curios ce problema au de dureaza atat.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)