Postat în original de
Dan
Fa-ti tu masina virtuala sa fie facuta, ca nu-ti mananca nimic daca e oprita, nici preocesor nici memorie.
Eu nu fac in 3 ore, fac in juma de ora totul, dar pot avea surprize. De exemplu nu m-am inteles neam cu debian 8, apoi am incercat ubuntu, n-a mers nici ala, am incercat iar sa ma inteleg cu debianul, pentru ca mai apoi sa pun debian 7.8 si sa-mi vad de drum. Numai ca astea dureaza, stii... Si poti trece de 3 ore facand tot felul de minuni. Aia virtuala o faci cand ai vreme si o folosesti cand ai nevoie.
Parerea mea!