1. Cel mai probabil in 2-3 saptamani voi da drumul acestui sistem. Voi furniza un formular de inscriere.
Cei care acceseaza mai rar forumul si doresc sa participe, pot sa scrie aici sau sa imi trimita un mesaj privat ptr a-i anunta.
2. As dori niste pareri legate de pachete, incerc eu ceva.
Datacenter specializat: Da
CPanel: Da
Spatiu: 300Mb
Trafic: 3Gb
Db: 3
Emailuri: 3
Altele:...
Le pun limitate doarece doresc sa sa participe in sistem cu siteuri de tip satelit/suport.
Pot sa le mai restrang, gen o singura baza de date este de ajuns samd?
3. Se poate face si schimb de hosting.
4. Nu se vor accept siteuri din domenii care pot naste anumite intrebari, voi cauta ca vecinii de gazduire (de IP, poate chiar clasa de IP) sa aiba o companie decenta, selecta as putea spune. Vor fi si o parte din siteurile mele acolo.



Răspunde cu citat



