1 out of 1 members found this post helpful.
Eu am platit pe 20 martie cu card de romania, fara nici un TAX, doar ca am billing address in us
E greu?
Daca vreti sa contabilizati factura, atunci inseamna ca oricum aveti TVA, implicit fara taxa.
Daca NU, adaugati billing address in us
Nu stiu de ce aveti impresia ca toate companiile mari, vor sa va ia bani extra! De fapt ei nu au interes, de aceea lasa portite deschise, trebuie doar sa le folosesti!
Cei mai mari "combinatori", sunt Apple, amazon, microsoft...
La godaddy nu am platit ever tax.
De ce ar cere statul roman taxa pentru un serviciu oferit in Statele Unite? O aberatie!
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Off: La hostgator e hosting nelimitat, asa ca daca vreti, si sunteti de incredere
, putem sa ne combinam. Eu oricum am doar 3 site-uri pe cont.
Ultima modificare făcută de Tom; 1st April 2013 la 13:32.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.