poti sa-i bagi in cluster http-ul daca e sa nu reziste sau se misca ceva mai lent (desi nu cred)
poti sa-i bagi in cluster http-ul daca e sa nu reziste sau se misca ceva mai lent (desi nu cred)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)