
Postat în original de
crash
cred ca s-a mai scris pe undeva pe aici. acolo e vorba de homepage. dar asta nu inseamna ca googlebot nu trece peste celalalte pagini ale blogului. eu zic sa te uiti si dupa cache-uri... uite ce zice cand am dat cache dupa homepage-ul tau: