Salut,
Mai... sa mor de te inteleg.
Ce conteaza locul 1 sau 2? Pentru mine este buna o clasare in primii 4.
Salut,
Mai... sa mor de te inteleg.
Ce conteaza locul 1 sau 2? Pentru mine este buna o clasare in primii 4.
Cu stima,
Razvan Pop
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)