Google Base: imi miroase a posibilitate de shameless promotion, uitati-va la asta. It's pwned, dammit!

Google Payments: sper Doamne sa fie implementat cat mai curand si sa avem si noi acces la el. Paypal este acum rege iar noi suntem ignorati. Ce as dori eu sa aiba: posibilitate de micropayment, taxe gen Paypal sau poate chiar mai mici si posibilitate de transfer bancar (nu stiu daca Paypal are asta).