Google Office?.
Hmm...what`s next?
Google Office?.
Hmm...what`s next?
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Next este GoogleOS, parerea mea. Acum ca am vazut si asta, nu mai am nici o indoiala. Google Office, Google Earth, Google Browser, Google.........
http://grooan.com/futurefeeds/index.php?p=15
Partea cu articolul GoogleOS imi pare cam falsa. Nu seamana imaginile de acolo cu imaginea Google si in nici un caz nu o sa vedem un open screen cu cele 4 culori de la Microsoft, intr-un patratel, preluate de Google.
Oricum...asteptam si GoogleOS, the real version... cine stie cand.
Ce cred eu acum este ceva de genul urmator. Google cauta pe tot netul "pusti" destepti, care realizeaza soft-uri interesante, firme mici care au un soft excelent, dar habar n-au cum sa-i faca publicitate, Google le cumpara (au bani, traiasca Addsense-ul) si le integreaza in brandul lor.
Are si logica pana la urma. Co-fondatorii google la inceput tot asa au fost. Cu o idee de nota zece si fara sprijin financiar. Acuma sunt baieti destepti si ii ajuta si pe alti sa le urmeze calea.
Bravo lor.
Pana la promovarea de catre Google a Open Office, parteneriatul va incepe prin includerea (optionala) a Google Toolbar in download-urile viitoare de Java Runtime Environment.
Mai... din cate vad eu...am fost privilegeati ca Google a luat fiinta in timpul existentei noastre.
Cat timp credeti ca o sa treaca pana Google se baga in ceva programe spatiale?![]()
Cu stima,
Razvan Pop
nu este google office. este doar un parteneriat prin care google promoveaza open office (care pe mine ma enerveaza... m-am cam obisnuit cu MS) si sun promoveaza in schimb alte produse google...
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
Eu cred ca mai ia mult... Nu stiu daca exagerez, dar eu zic 10 ani pe putin. Alea cu GoogleOS arata photoshopate rau, da photoshopate gen photoshop 2.0
Daca stie cineva italiana sa trad.... stai ca exista Language tools. Da, arata false, asta e concluzia. Dupa ce am scris GoogleOS, am dat, LA MISTO, pe Google "GoogleOS". WOW. Asta daca tot era cu screenshot-uri am zis sa v-o pun sa vedeti.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)