daca ai citi mai atent ai intelege.
Inainte trimiteam la greu acum trimit doar la cei care sau inscris pe unul dintre site-rile mele. A si mai sunt care imi trimit mie Spamuri si dau relay si eu.
bogdi99
sa inteleg ca daca ai avea un site tu nu ai face spam deloc? Eu unul nu as crede asa ceva.
Va pup




Răspunde cu citat