Se pare ca dintr-un topic in care vindeam ceva .. a ajuns un topic unde ne "batem" in estimari![]()
Se pare ca dintr-un topic in care vindeam ceva .. a ajuns un topic unde ne "batem" in estimari![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)