Din moment ce ei nu s-ar deranjat in aceste zile nici sa-mi raspunda la mail cred ca e mai mult decat ok sa fac ce vreau pe el. Cand ma reclama il dau si gata, pana atunci... incerc sa fac ceva cu el ca tot am dat niste bani, macar sa-i scot.
Din moment ce ei nu s-ar deranjat in aceste zile nici sa-mi raspunda la mail cred ca e mai mult decat ok sa fac ce vreau pe el. Cand ma reclama il dau si gata, pana atunci... incerc sa fac ceva cu el ca tot am dat niste bani, macar sa-i scot.
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)