Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Facebook business - intrebari

Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.572
    Putere Rep
    23

Implicit Facebook business - intrebari

Am luat de curand in contul meu o pagina de FB care a apartinut initial [ sau a fost creata ] de un cont dezactivat. Acum apare ca proprietarul paginii este contul dezactivat de business. Cum se poate rezolva problema ca pagina sa poata fi promovata pe FB?
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

enzoloco este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    10
    Data înscrierii
    26th July 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    39
    Posturi
    367
    Putere Rep
    10

Implicit

daca fostul proprietar nu mai apare ca si admin ar trebui sa te lase. cu toata nebunia cu corona facebook se misca mai greu. incearca in cateva zile sa dai un refresh, adica sa scoti pagina din contul de business si sa o adaugi iara.
    daca nu merge si nu merge atunci doar la support o sa rezolvi ceva
    Listare articole gratuit aici si aici

Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Posturi
    2.572
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de enzoloco Vezi Post
    daca fostul proprietar nu mai apare ca si admin ar trebui sa te lase. cu toata nebunia cu corona facebook se misca mai greu. incearca in cateva zile sa dai un refresh, adica sa scoti pagina din contul de business si sa o adaugi iara.
    daca nu merge si nu merge atunci doar la support o sa rezolvi ceva
    Am scris la suport, e o intreaga nebunie, cer o gramada de dovezi, dar cel mai aiurea e ca nu ma duce capul ce sa le zic despre fostul proprietar [ ala dezactivat de ei ]. Singura mea problema de altfel este cea legata de promovare.
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

Reputatie:
    10
    Data înscrierii
    26th July 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    39
    Posturi
    367
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Rapsodia Vezi Post
    Am scris la suport, e o intreaga nebunie, cer o gramada de dovezi, dar cel mai aiurea e ca nu ma duce capul ce sa le zic despre fostul proprietar [ ala dezactivat de ei ]. Singura mea problema de altfel este cea legata de promovare.
    nu stiu cum ai reusit tu sa o iei daca nu te-a adaugat contul dezactivat. Sau mai e cineva cu acces la cont? In fine.

Eu zic sa mai insisti. sunt extrem de okay toti de la support. le explici frumos ce s-a intamplat iar peste 2 zile, mai incerci inca o data...si inca o data... daca restul chestiilor cu pagina aia sunt okay ar trebui sa se rezolve in timp.

Reputatie:
    23
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Posturi
    2.572
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de enzoloco Vezi Post
    nu stiu cum ai reusit tu sa o iei daca nu te-a adaugat contul dezactivat. Sau mai e cineva cu acces la cont? In fine.

Eu zic sa mai insisti. sunt extrem de okay toti de la support. le explici frumos ce s-a intamplat iar peste 2 zile, mai incerci inca o data...si inca o data... daca restul chestiilor cu pagina aia sunt okay ar trebui sa se rezolve in timp.
    Mai era cineva admin, asa m-a adaugat, ideea e ca a ramas la owner un cont dezactivat. Iar cand vreau sa incep promovarea zice ca nu am acces, ca are contul ala de business care e dezactivat. Ma gandesc sa dau pagina inapoi dar nu cred ca mai primesc banii, omul zice ca nu are el nicio vina.

Reputatie:
    10
    Data înscrierii
    26th July 2015
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    39
    Posturi
    367
    Putere Rep
    10

Implicit

ar fi doua chesti ce le poti incerca.
    1. deconectare din business manager si adaugare din nou. Daca ai si cont de instagram atasat, atunci mai intai deconectezi ala, pe urma asta de facebook. si dupa le adaugi iar.
    2. incerci sa mai creezi inca o pagina cu aceeasi denumire si profil la fel si pui claim pe asta veche. daca reusesti sa obti ppagina, dai merge la cele doua.

sau... mai incerci cu supportul de la ei. esti admin, contul ala e dezactivat, ar trebui sa te sa-l dai afara.

PS: ar trebui sa primesti banii inapoi pt ca cel care ti-a vandut pagina stia ca nu este owner la respectiva pagina.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Intrebari despre Facebook
    De edy12006 în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 21
    Ultimul Post: 27th October 2016, 13:05
  2. Buna cum dau add business acccount in facebook business manager
    De bogdy23 în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 17th August 2016, 09:59
  3. Promovare facebook business to business / Web Archive
    De razva în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 2