Stie cineva vreun script valabil pentru adaugarea membrilor intr-un grup pe facebook? Free sau contra cost?
Multumesc.
Stie cineva vreun script valabil pentru adaugarea membrilor intr-un grup pe facebook? Free sau contra cost?
Multumesc.
Nu cred ca vei gasi un script pentru adaugarea membrilor in grup. Gandeste-te ca trebuie sa ai o lista predefinita cu membri care trebuie sa ii adaugi.
Am gasit ceva arunca o privire:
https://www.youtube.com/watch?v=STkgU2U6m3Q
Auto Group Joiner | Ninja Blaster
https://www.youtube.com/watch?v=vUaWKqhB0aU
Ce am gasit eu cred ca sunt pentru contul tau sa dai join la mai multe grupuri foarte usor. Dar sa adaugi alti membri nu cred ca vei gasi.
Daca gasesti ceva spune-ne si noua.
Update: Atentie ce descarci - multe programe nu sunt ceea ce par. Eu am avut o intamplare nefericita sa descarc un program similar, dar de fapt era un keylogger si toate conturile mele au fost furate.
O zi buna!
Eu am folosit vreo 2 ani un script de la Dalwadi, era un cod pe care il introduceam in consola browser-ului si imi adauga automat membrii. Pentru a nu fi penalizat de facebook, cand ajungea la 700-800 prieteni adaugati dadeam sign out si repetam aceasta metoda dupa 4-5 ore. Asa imi cream un grup de 25-30 mii membrii in maxim 2 zile.
Banuiesc ca avea mai multe conturi cu mii de prieteni sa reusesti sa faci toate povestea asta in 2 zile.
Din ce stiu eu nu este nevoie, in momentul in care creezi un grup poti sa iti adaugi prietenii actuali in grup fara nici un accept, se adauga instant.
Fara semnatura.
Da, erau conturi de anunturi, in principiu, la fel si grupurile. Asa ca majoritatea erau chiar multumiti ca ii adaugam in grupurile respective![]()
Salut, Catalin mai ai nevoie de acest script?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)