Stai ca am o replica pentru fiecare:
- Comentariile, nu sunt de acord cu tine. La inceput gandeam ca tine, dar ce faci cand vezi la un post 120 de comentarii si cand intri afli ca de fapt sunt 99% generate din trackbacks in special de roboti.
- Nr de voturi. Asa si asa. De multe ori primesc de la prieteni mesaje de genul "voteaza si tu aici". Gandeste-te daca are 500 de persoane in lista si voteaza 50 dintre ei. Unde e calitatea?
- Nr de afisari. Imi pare rau nu pot sa acord importanta unui site si sa-l ridic la rangul de popular doar findca scrie pe el ca are 1 miliard de vizitatori.
Altfel.. suna bine ce ai spus.![]()




Răspunde cu citat

