Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: Cum e mai bine?

Vizualizare arbore

  1. #1
    Avatarul lui Federals
    Federals este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    29th November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    612
    Putere Rep
    35


    Implicit Cum e mai bine?

    Eu targetez si keyword-ul "anunturi gratuite" pe langa "vanzari garsoniere", samd.

    Pentru ca nu am putut sa includ "anunturi gratuite" in numele domeniului, cum e mai bine sa am URL-urile, asa:

    1. site.com/anunturi-gratuite/vanzari-garsoniere/garsoniera-militari

    2. site.com/vanzari-garsoniere/garsoniera-militari

    3. site.com/vanzari-garsoniere/anunt-garsoniera-militari

    4. site.com/vanzari-garsoniere/anunt-gratuit-garsoniera-militari (asta suna cel mai nasol dar le contine pe toate, trebuie sa fac un compromis cumva )

    BTW, are vreo importanta daca pun .html in coada fiecarui URL sau nu?

    Mersi!
    Ultima modificare făcută de Federals; 2nd August 2008 la 07:09.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Cum e mai bine?
    De marcos29 în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 5th April 2009, 10:30
  2. Cum e mai bine?
    De Federals în forumul Domenii
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 15th May 2008, 21:39
  3. Cum e mai bine?
    De Psyche în forumul Google
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 30th April 2007, 11:23
  4. Cum e mai bine ?
    De florin în forumul Google
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 11th April 2007, 13:34
  5. Cum e mai bine ?
    De OKT în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 25th August 2006, 09:13

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •